Fotbalisté Příbrami bez problémů porazili Vlašim

27.09.2018
Příbram bez výraznějších problémů po výhře 4:1 nad druholigovým týmem Vlašimi postoupila přes třetí kolo MOL Cupu. O branky se postarali Pejša, Rezek, Mingazov a Voltr.

Výrazně obměněná sestava nastoupila proti druholigové Vlašimi v MOL Cupu v zápasu třetího kola. Od samého úvodu ukazoval tým dominanci zejména v držení míče, kdy v kombinaci mnoha nahrávek nepouštěli příbramští hosty téměř do hry. Skóre zápasu otevřel Petr Pejša, který mohl pohodlně do prázdné branky zakončit akci po nezištné nahrávce od Mingazova.

O pár minut později Příbram zahrávala přímý kop. K míči se postavil Jan Rezek a využil prodlouženou zeď pro vstřelení další branky našeho týmu - 2:0 ve 33. minutě. Do konce poločasu měli ještě několik náznaků šancí, nakonec jednu z nich využil Ruslan Mingazov, který napálil míč zblízka do sítě - 3:0.

Po změně stran tempo hry upadlo a na další góly se čekalo. V dobrých šancích se dvakrát objevil Radek Voltr, ale nepřálo mu štěstí v zakončení. V 76. minutě dokonce hosté snížili na 3:1, když se trefil Fortelný. V 79. minutě se už příbramský útočník trefil, když přesně trefil odkrytou část branky a i on mohl slavit svoji první trefu v příbramském dresu.

Příbram si v MOL Cupu připsala druhou výhru, tentokrát bez většího drama a ve čtvrtém kole na svého soupeře počká po dalším losování.

1.FK Příbram – FC Sellier & Bellot Vlašim  4:1

Branky: 25. Pejša, 33. Rezek, 45. Mingazov, 79. Voltr – 76. Fortelný. Rozhodčí: Orel - Myška, Arnošt. Žluté karty: Piško, Štochl, Selemani.
Příbram: Kočí – Kodr (79. Soldát), Tregler (46. Nitrianský), Antwi (68. Průcha) – Nový, Pejša, Rezek, Kilián, Mingazov, Katidis - Voltr.
Vlašim: Beník – Pavlík, Piško (46. Plechatý), Štoch (C), Mizerák – Plachý, Fortelný, Blecha (77. De Paula), Ivanko (77. Badocha) – Dao, Selemani.
Převzato ODTUD

Aktuálně z Příbramska